כואב לי הראש ואתה רוצה לדקור אותי עכשיו?!

כל מה שרציתם לדעת על דיקור סיני והפחתת כאב.

כבר לפני מספר שנים ערכה ה-WHO (ארגון הבריאות העולמי) מספר מחקרים שנעשו במקביל בעשרות בתי- חולים כדי לבדוק את השפעת הדיקור הסיני. סיכום המחקר היה שעדיין לא הצליחו להבין איזה סוד טומנת בתוכה הרפואה הסינית, אבל אין ספק שבפרקטיקה לאחר מספר טיפולים באקופונקטורה (דיקור מחטים סיניות בגוף) ראו שיש הפחתה משמעותית לכאבים מכל מיני סוגים כגון: כאבי ראש, כאבי גב וכאבים אורטופדיים אחרים.
 
אצלנו בקיסר הצהוב מומחים לתחום רפואה סינית עתיקה כשניגשים לטיפול מתחילים מאבחון פיזי של גוף המטופל ולאחר מציאת מוקדי הכאב ומסלולי הכאב העיקריים בהם אנו רוצים לטפל מתבצע שלב דיקור המחטים. 
במצבים של כאב אשר משלבים גם דלקת כמו: טניס אלבו, סיאטיקה ודלקות מפרקים אנו משלבים גם אלקטרו- אקופונקטורה (גירוי חשמלי במספר תדרים) אותו אנו מפעילים על המחטים שדקרנו בגוף, כדי לזרז את הפחתת הכאב ותהליך ההחלמה מהדלקת.
לרפואה הסינית יש פתרונות נוספים על מנת לשלוט ולהפחית את הכאבים מתוך תורת צמחי המרפא הסינית.
ישנן שתי פורמולות מיוחדות לנושא זה, הפורמולה הראשונה נקראת COOMPAIN פורמולה אשר מבוססת על צמחי מרפא סיניות ותפקידה לטפל בכאבי ראש לסוגיו (מיגרנות וכאבי ראש מצררים).

פורמולה הנוספת נקראת MOONWALK פורמולה זו מתאימה לשימוש בכאבים עם רקע אורטופדי וכאבים ריאומטיים.

השילוב של דיקור סיני עם גירוי חשמלי ופורמולת צמחים מתאימה, נותן פתרון אידיאלי לטיפול בכאבים. 

במהלך הייעוץ שניתן במרפאת הקיסר הצהוב ניתנים גם טיפים נוספים ליישום בבית כמו: האם לקרר או האם לחמם את המקום בזמן כאב, שדרך אגב שניהם נכונים רק כל אחד מהשיטות מתאים לסוג מסוים של הכאב. בחימום אנחנו משתמשים לכאבים עם אופי כרוני ובטכניקות קירור אנחנו משתמשים לכאבים שהם יותר פתאומיים או אקוטיים.
לכן בפעם הבאה שכואב לכם תחשבו על הרופאה הסינית, האקופונקטורה ושיטת הקיסר הצהוב להפחתת כאב.

מאמרים נוספים

קוסמטיקה סינית

this is a new post

כואב לי הראש ואתה רוצה לדקור אותי עכשיו?! כל מה שרציתם לדעת על דיקור סיני והפחתת כאב. כבר לפני מספר

קרא עוד »
Scroll to top