כיצד לחזק את מערכת החיסון!

כל מה שרציתם לדעת על חיזוק מערכת החיסון בשיטת הקיסר הצהוב

מערכת החיסון שלנו היא מערך ההגנה הטבעי של גופנו. כאשר מערכת החיסון שלנו יציבה ומאוזנת היא מצליחה להילחם בחיידקים, זיהומים ופולשים זרים אחרים ולמנוע מחלות. כאשר המערכת החיסונית שלנו פגועה ולא מאוזנת נסבול ממחלות שונות כמו: שפעת, דלקת גרון, דלקת ריאות, אלרגיות ועוד. לכן, מומלץ עלינו לדעת כיצד ניתן לחזק אותה, על מנת שתוכל למלא את ייעודה על הצד הטוב ביותר.

חברת הקיסר הצהוב לקחה על עצמה את האחריות לפתח מוצר טבעי אשר מבוסס על סודות עתיקי יומין מהרפואה הסינית והשיקה את ה- BEE POLLEN TABLETS, מוצר הדגל של הקיסר הצהוב לחיזוק מערכת החיסון והזנת הגוף בעזרת רצף של ויטמינים מינרלים וחומצות אמינו. בקיצור מולטי ויטמין מושלם אשר מחזק את חוסן הגוף כבר מהימים הראשונים של השימוש.

הגיע הזמן להתחזק

אחד הדברים החשובים ביותר בגופנו היא מערכת החיסון. מערכת החיסון היא מערכת מורכבת היודעת להתמודד עם ספקטרום רחב מאוד של מזיקים כמו: חיידקים, וירוסים, פטריות ומזהמים שונים. מסיבות שונות כמו תזונה לקויה, חוסר שינה, תרופות שונות, מצבי לחץ ומתח, ומצבים רגשיים אחרים מערכת החיסון נחלשת ומתפקדת באופן לא מאוזן. במצב זה אנו יכולים להידבק מחיידקים, וירוסים, טפילים ועוד ולחלות במחלות שונות או לקבל אלרגיות שונות.

הגישה של הרפואה הסינית הינה שונה לחלוטין מהרפואה המערבית. כאשר ברפואה המערבית דוגלים בטיפול בסימפטומים של הבעיות, מן ההכרח, אחרי שהן מופיעות, בגישה של הרפואה הסינית מעדיפים להימנע לחלוטין מכל הופעה של מחלה, על מנת שלא יהיה צורך לאלץ את הגוף להתמודד איתה, מכיוון שהדבר מחליש את הגוף. לכן, אנו ב"הקיסר הצהוב" שמים דגש רב על חיזוק מערכת החיסון, בכדי שהגוף יוכל להימנע בצורה טבעית ממחלות כלשהן.

ישנם יחסי גומלין בין חיזוק מערכת החיסון בגופנו לבין תפקוד תקין של שאר האיברים והמערכות. לכן, אנחנו ב"הקיסר הצהוב" פיתחנו פורמולה המבוססת על מיצוי פולן דבורים שמשפיע רבות על חיזוק מערכת החיסון, ותורם לחיוניות, לבריאות ולתפקוד הכללי של הגוף.

פולן הדבורים של "הקיסר הצהוב" מכיל חומרים מזינים רבים, ויטמינים, חומצות אמינו, מינרלים ומגוון של אנזימים שחיוניים ביותר בעבור חיזוק מערכת החיסון, שבלעדיהם אין הגוף יכול לשמור על עצמו מפני פולשים, והוא נשאר חשוף לחלוטין.

מערכת החיסון – שומרת מכל משמר

כידוע, מערכת החיסון שומרת עלינו ממחלות, אולם כיצד נשמור אנו על מערכת החיסון שלנו? מחקרים רבים כבר אישרו שדיקור סיני, אקופונקטורה, מחזק בצורה משמעותית את מערכת החיסון. טיפולי הרפואה הסינית מחזקים את האיברים הפנימיים ועל ידי כך מאזנים את מערכות הגוף. במחקרים הוכח שהדיקור הסיני מעלה את רמת תאי הדם הלבנים, שהם החלק העיקרי של מערכת החיסון. בנוסף, דיקור סיני, משקיט את הנפש, ועוזר לשחרר מתח מיותר, מתח אשר גורם להחלשה ניכרת של מערכת החיסון בפרט, וכתוצאה מכך, של הגוף בכלל.

הטיפולים בקיסר הצהוב לחיזוק מערכת החיסון עוזרים לבעיות של נזלת כרונית, סינוסיטיס, התקררויות חוזרות, דלקות גרון, דלקת ריאות, שיעול טורדני, אלרגיות נשימתיות ועוד.

אנו ב"הקיסר הצהוב", מאמינים שיחד עם טיפול משולב של פורמולת פולן הדבורים ודיקור סיני בשיטת הקיסר הצהוב – די בכך להעצים ולחזק כל מערכת חיסונית יגעה וחלשה, ולחדש אותה לגמרי.

אז עם רציתם להתחזק באופן טבעי עם טבליות פולן הדבורים של הקיסר הצהוב או לקבל יעוץ אישי בנושא חיזוק מערכת החיסון ומניעה של מחלות. אתם מוזמנים ליצור קשר עם מרפאת הקיסר הצהוב ואנו נשמח לתת לכם ייעוץ ופיתרון לבעיה.

מאמרים נוספים

שוב פעם דיאטה?

איך מרזים בכייף ובקלות בשיטת הקיסר הצהוב התסריט הזה בטח מוכר לכם, אתם קמים בבוקר עם תחושת נפיחות וכבדות, מתחילים

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד