דיאטה הרזיה ואורח חיים בריא

בחרתי לכתוב על מספר נושאים בנושאים דיאטה והפחתת משקל המלצות תזונה? דיקור סיני? פורמולות וצמחי מרפא? דיאטנית? ספורט? לצום או להפסיק לנשום?

עקרונות של תזונה בריאה מתחילים בהסתכלות על סוגי המזון אותו אנו מכניסים לגוף. מישהו אמור לעזור לנו לזהות בתוך כל תחום מה באמת בריא לנו לאכול באופן כללי וכמובן מה מתאים לי יותר באופן ספציפי.

אצלנו במרכז הקיסר הצהוב מומחים לרפואה סינית מודרנית שעובד לפי הדרכתו של בועז ישעיהו, מטפל מומחה ברפואה סינית ובפורמולות צמחי מרפא סינים.

במרכז הקיסר הצהוב כל מטופל עובר אבחנה אישית ואינדיבידואלית למצבו הבריאותי, לאחר האבחנה מתחילים את הטיפול של הרופא הסיני, בטיפול האקופונקטורה- דיקור מחטים אנחנו משכיבים את המטופל על מיטה בודקים את הדופק ע"פ שיטה סינית ולאחר מכן מבצעים את הטיפול של דיקור המחטים.

המטופל שוכב עם המחטים הסיניות הנעוצות בגופו כשעה בזמן זה על גבי גופו מורכבות גם אלקטרודות סיניות לסיוע בתהליכי שריפת השומן והצרת ההיקפים.

לאחר שליפת המחטים הסיניות מהגוף מתאים הרופא הסיני פורמולת צמחים סינים שתפקידה לעזור לגוף בדיכוי התיאבון, הגברת חילוף החומרים והירידה במשקל.

הפורמולה המוצלחת ביותר שידעה הרפואה הסינית נקראת extra low  אשר מכילה רצף של מספר צמחי מרפא סינים אשר מרכיבים את פורמולת  הצמחים במוצר אחד.

אצלנו בקיסר הצהוב, רפואה סינית מודרנית יצרנו סרטוני הדרכה והמלצות תזונתיות על מזון בריא ותזונה להרזיה לאנשים אשר מטפלים בעצמם, בטיפול ביתי, ע"י שימוש קבוע בפורמולת EXTRA LOW לצורך הרזיה.

אשר ניתנת ליישום בקלות עקרונות אלה מתבטאים בצריכה וגברת של ירקות מכל הסוגים עם עדיפות לירקות ירוקים, אנחנו קצת מוותרים על תפו"א ומוצרי קמח. 

הפירות שאנחנו מעדיפים הם תפוחי עץ ואשכוליות.

אנחנו מעדיפים לצרוך חלבונים מהחי כגון: עוף, דגים, בשר, ביצים ומוצרי חלב.

אצלנו בקיסר משתדלים לשתות הרבה מים ולהקפיד לבלוע את פורמולת הצמחים extra low  בזמנים קבועים במהלך היום ע"מ להגיע לתוצאות הרזייה מקסימאליות.

מאמרים נוספים

שוב פעם דיאטה?

איך מרזים בכייף ובקלות בשיטת הקיסר הצהוב התסריט הזה בטח מוכר לכם, אתם קמים בבוקר עם תחושת נפיחות וכבדות, מתחילים

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד